Midweek Pennant Teams – Monday, 4th February 2019

Division 1

R. Groves, M. Chisholm, J. Ross (Skips)
R. Pearce, M. Cusack, D. Jennings
T. Schill, J. Chapman, W. Robins
J. Robins, J. Read, P. Pain

Division 2

C. Slingo, D. Hendy, J. Brennan
B. Clements, H. O’Brien, M. Lee
J. Brown, B. Luke, R. Bird
M. Trigg, B. Murphy, R. Gould

Division 3

J. McKinstry, S. Rooke, A. Schultz
J. Holborn, S. Thorpe, M. Craze
J. Owins, W. Lethlean, L. Power
F. Davies, E. Collins, J. Rogers

Division 4

L. Bell, M. Barass, J. Holcombe
C. Hutchinson, G. Tait, B. Morgan
C. Hemmes, Jenni, C. Bird
G. Taylor, Gelma Taylor, L. O’Neill

Midweek Pennant Teams – Monday 14th January 2019

Division 1

R. Groves, M. Chisholm, J. Ross (Skips)
R. Pearce, M Cusack, D. Jennings
T. Trewatha, J. Chapman, Wayne Robins
M.Trigg, Graham Taylor, B. Murphy

Division 2

C. Slingo, D. Hendy, J. Brennan
B. Clements, H. O’Brien, M. Lee
J, Robins, B. Luke, R. Bird
J. Brown, C. Bird, Rhonda Gould

Division 3

J. McKinstry, M. McClure, A. Schultz
J. Holborn, S. Thorpe, S. Rooke
J. Owins, W. Lethlean, M. Craze
F. Davies, E. Collins, J. Rogers

Division 4

L. Bell, M. Barass, J. Holcombe
C Hutchinson, G. Tait, B, Morgan
Jeni, T Trewartha, A. Collins
W. Stammers, Gelma.Taylor, L. O’Neill

Midweek Pennant Teams – Monday 10th December 2018

Division 1

R. Groves           M. Chisholm                J. Ross     (Skips)
R. Pearce           Y. Robinson                  D. Jennings
T. Schill                J. Chapman                  W. Robins
M. Trigg              M. Cusack                     R. Gould

Division 2

C. Slingo              D. Hendy                      J. Brennan
B. Clements       H. O’Brien                   M. Lee
M. Craze              B. Luke                         R. Bird
J. Brown               B. Murphy                   R. Gould

Division 3

J. McKinstry        M. McClure          A. Schultz
J. Holborn             S. Thorpe              S. Rooke
J. Owins                W. Lethlean          L. Power
F. Davies               E. Collins               J. Rogers

Division 4

L. Bell                     M. Barass              J. Holcombe
C. Hemmes         G. Tait                     B. Morgan
C. Hutchinson    Jenni                       J  Lowndes
G. Taylor               G. Taylor                L. O’Neill

Midweek Pennant Teams – 26th November 2018

Division 1

R. Pearce                M. Chisholm           J. Ross             [Skips]
R. Groves                Y. Robinson            D. Jennings
W. Robins                J. Chapman            C. Slingo
M. Trigg                    M. Cusack               P. Pain

Division 2

M. Craze                    D. Hendy                J. Brennan      [Skips]
M. Lee                         H. O.Brien              R. Bird
B. Clements             B. Luke                    J. Holborn
J. Brown                     B. Murphy              R. Gould

Division 3

J. McKinstry          M. McClure   A. Schultz
J. Owins                   S. Thorpe       L. Power
A. Collins                 L. Power        A. Brown
F. Davies                  E. Collins        J. Rogers

Division 4

L. Bell                           J. Holcombe   B. Morghan
C. Hutchinson          G. Tait                 M. Barass
C. Hemmes                Jeni                      J. Lownes
G. Taylor                      G. Taylor            L. O’Neill